Leśniczówka (203)

Leśniczówka (203)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:Maryna dziękuje Poli i Katarzynie za pomoc w przygotowaniu kosmetyków na targi eko. Przeprasza siostrę, że w nią zwątpiła. Jacek prosi Magdę, by ze względu na jego matkę przyszła do ośrodka na obiad.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Maryna dziękuje Poli i Katarzynie za pomoc w przygotowaniu kosmetyków na targi eko. Przeprasza siostrę, że w nią zwątpiła poprzedniego dnia. Córka Kasi towarzyszy kobietom w Warszawie. Potem przychodzi do ojca. Krzysztof przez przypadek odczytuje w jej telefonie SMS od Bena, z którego wynika, że dziewczyna chce wyjechać do USA. Zaniepokojony dzwoni do byłej żony. Jacek prosi Magdę, by ze względu na jego matkę przyszła do ośrodka na obiad. Ździebłowska się zgadza. Na miejscu okazuje się, że pani Mądrasiuk życzy sobie zjeść posiłek w Borowiku. Ksiądz informuje sołtysa o wstrzymaniu przez nadzór budowlany powstania kapliczki ze względu na zły stan materiałów. Gałek idzie do stolarni, by dowiedzieć się, jak idą prace nad rzeźbami świętych.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także