Leśniczówka (201)

Leśniczówka (201)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Magda odwiedza Helenę w szpitalu. Seniorka budzi się i na widok Ździebłowskiej promienieje. Zaczyna mówić o ślubie lekarki z jej synem. Maryna dowiaduje się, że dostała zaproszenie na targi eko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Magda odwiedza Helenę w szpitalu. Seniorka budzi się na widok Ździebłowskiej i od razu promienieje. Zaczyna mówić o ślubie lekarki z jej synem. Janusz w ramach podziękowania wręcza Markowi kluczyki do auta. Gromniak przez przypadek spotyka Daniela w lesie. Przerażony ucieka i dociera do drogi, gdzie zatrzymuje samochód, którym jadą Miros i Janusz. Oznajmia im, że widział ducha. Do Kasi dzwoni Aniela z informacją, że wywiad Ruszczycówny widziało już 5 tysięcy osób. Podekscytowana kobieta biegnie do leśniczówki. Sołtys chce otworzyć w budynku starej szkoły ośrodek dla narkomanów. Mieszkańcy wsi protestują przeciwko temu pomysłowi. Maryna dowiaduje się, że dostała zaproszenie na targi eko. Zielarka nie jest jednak do nich przygotowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także