Leśniczówka (200)

Leśniczówka (200)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Jerzy informuje Krzysztofa o swoich planach wyjazdu z Hanną na Islandię. Młody Majewski boi się, że taka eskapada źle wpłynie na zdrowie ojca. Kowalski odmawia wszczęcia poszukiwań Heleny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Jerzy informuje Krzysztofa o swoich planach wyjazdu z Hanną na Islandię. Młody Majewski boi się, że taka eskapada źle wpłynie na zdrowie ojca. Wkrótce dostaje telefon ze szpitala z wiadomością, iż senior się tam znajduje. Natalia donosi mu, że to Teodor jest w stanie krytycznym. Janusz cieszy się, widząc syna całego i zdrowego. Chłopak jednak nie wykazuje radości. Olga próbuje poznać przyczynę dziwnego zachowania ukochanego. Kowalski odmawia natychmiastowego wszczęcia poszukiwań Heleny. Jacek postanawia więc samodzielnie rozejrzeć się po okolicy. Zaniepokojona Magda jedzie do Leśniczówki, by się czegoś dowiedzieć. Niestety, bez efektu. W przychodni jedna z pacjentek informuje, że wczoraj widziała panią Mądrasiuk na festynie w Zielonych Dąbkach.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także