Leśniczówka (199)

Leśniczówka (199)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Helena samowolnie opuszcza ośrodek opieki. Jacek za wszelką cenę chce ją odnaleźć. Kurek zdradza Wigrowskiemu, że to Krawczyk kazał mu zawiadomić służby o bombie podłożonej w LasPoście.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Helena samowolnie opuszcza ośrodek opieki. Przerażony Jacek za wszelką cenę chce ją odnaleźć. Zjawia się na posterunku, gdzie uzyskuje pomoc Kowalskiego. Kurek zdradza Wigrowskiemu, że to Krawczyk kazał mu zawiadomić służby o bombie podłożonej w LasPoście. Łukasz żąda, by w komendzie sprostował swoje zeznania. Marcin spotyka Edytę w Borowiku. Próbuje się wytłumaczyć, dlaczego nie był na wczorajszym spotkaniu, ale ukochana nie zamierza go słuchać. Diana wraca do przychodni. Dziękuje Magdzie za ponowne przyjęcie, ale Ździebłowska tłumaczy, że to zasługa Sylwii. Aniela i Katarzyna zastanawiają się, dlaczego sołtys torpeduje ich starania o wynajem starej szkoły. Postanawiają wypytać mężczyznę o jego motywy. Piotr wpada na pewien pomysł, jak przekonać go do mówienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także