Leśniczówka (180)

Leśniczówka (180)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Sołtys robi awanturę u Konrada. Ruszczycówna, która wszystko widzi, zaczyna wątpić w to, czy powinna kandydować w wyborach. Kasia odkrywa, że Lidia udzieliła Marynie kilku biznesowych rad.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Aniela mówi Katarzynie, że zorganizowała jej pierwsze spotkanie komitetu wyborczego. Jakiś czas później sołtys robi awanturę u Konrada. Ruszczycówna, która ukradkiem wszystko widzi, zaczyna wątpić w to, czy powinna kandydować w wyborach. Mówi o tym ukochanemu. Po powrocie do domu Kasia zagląda do zielarni. Okazuje się, że Lidia udzieliła Marynie kilku biznesowych rad. Czesława wyładowuje swoją złość wywołaną wydarzeniami z poprzedniego dnia na Tadeuszu. Starsza Ździebłowska próbuje jeszcze rozmawiać z córką, ale nic z tego nie wynika. Tymczasem Magda i Jacek już nie kryją się ze swoim uczuciami. Teodor chce, by Krzysztof przekonał Natalię do pozostania w jego kancelarii. Zdenerwowany Majewski odmawia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także