Leśniczówka (175)

Leśniczówka (175)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Czesiek więzi Beatę w Borowiku. Na ratunek kobiecie spieszy Krawczyk. Gdy udaje mu się dostać do pokoju, zastraszona Jedynak twierdzi, że przeszkodził jej w randce. Marek podrzuca Oldze podsłuch.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Czesiek nadal więzi Beatę w Borowiku. Na ratunek kobiecie spieszy Krawczyk. Gdy w końcu udaje mu się dostać do pokoju, zastraszona Jedynak twierdzi, że przeszkodził jej w randce. Wyprasza mężczyznę za drzwi, wkładając mu jednocześnie karteczkę do kieszeni. W tym samym czasie Edyta, nie mogąc skontaktować się z ukochanym, dociera do jego domu. W szufladzie znajduje biustonosze Beaty i Klary. Krzysztof i Natalia spędzają czas w restauracji. Potem Majewski wraca do domu, przed którym zauważa limuzynę Grzymowskiego. Janusz chce się dowiedzieć od Bogdana, co z Danielem. Ojciec tłumaczy, że trop, na który wpadł, okazał się fałszywy. Marek podrzuca wychodzącej ze sklepu Oldze podsłuch. Miros jest przekonany, że dziewczyna doprowadzi go do Daniela, lecz ku jego zaskoczeniu spotyka się ona z Patrycją (Aleksandra Szwed).

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także