Leśniczówka (174)

Leśniczówka (174)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Krzysztof zostaje skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu. Po rozprawie dziękuje przyjaciołom i Kasi za obecność. Potem idzie szukać Natalii. Czesiek przetrzymuje Beatę w pokoju nr 103.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Krzysztof zostaje skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu. Po zakończeniu rozprawy Majewski dziękuje przyjaciołom z Leśniczówki, a także Kasi za obecność. Potem idzie szukać Natalii, która gdzieś zniknęła. Czesiek przetrzymuje Beatę w pokoju nr 103. Zaniepokojony Krawczyk, który dostaje od szaleńca SMS-y w imieniu Jedynak, postanawia iść do Borowika. Informuje Edytę, że zamierza tam nocować. Bogdan zapewnia Janusza, że jest na tropie wnuka. Myśląc, że chłopak nadal jest właścicielem Curry, zmusza pośrednika nieruchomości, by go z nim skontaktował. Niestety na spotkaniu zjawia się zupełnie ktoś obcy. Tymczasem Nowacki sugeruje Markowi, by w związku ze śmiercią Daniela skupił się na sprawie Karczpolu. Zaskoczony informacją o zgonie najmłodszego Karcza, Miros nie wierzy, by była to prawda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także