Leśniczówka (173)

Leśniczówka (173)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Beata od tygodnia ukrywa się w Borowiku. Dzwoni do Konrada z pytaniem, czy może przedłużyć urlop. Mieszkający w pokoju obok Czesiek obserwuje każdy jej ruch. Janusz składa zeznania przed sądem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Beata od tygodnia ukrywa się w Borowiku. Dzwoni do Konrada z pytaniem, czy może przedłużyć urlop. Mieszkający w pokoju obok Czesiek obserwuje każdy jej ruch. Gdy Jedynak zamawia sałatkę, mężczyzna podaje się za pracownika restauracji. Janusz jako świadek składa zeznania przed sądem. Podaje jeden zaskakujący szczegół ze strzelaniny. Wkrótce wychodzi na jaw, że został przekupiony przez Grzymowskiego. Na rozprawę przyjeżdża Katarzyna, a za nią przybywa cały autobus sąsiadów i przyjaciół z Leśniczówki, by wspierać Krzysztofa. Edyta oznajmia Krawczykowi, że uzyskała rozwód. Uradowany prawnik postanawia to uczcić uroczystym obiadem w Borowiku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także