Leśniczówka (163)

Leśniczówka (163)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
Reżyseria:Radosław Dunaszewski
W skrócie:Ktoś wykrada fragment książki Katarzyny i zamieszcza go w internecie. Zuzia mówi matce, że w domu był pan naprawiający router. Edyta je z Marcinem śniadanie. W pewnej chwili wyciąga pozew rozwodowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Grzymowski przyjeżdża do domu Majewskiego, by zakomunikować mu coś ważnego. Twierdzi, że Krzysztof jest jego synem. Mężczyzna nie może w to uwierzyć. Gdy potem Jerzy pyta, co się stało, biznesmen zaczyna kłamać. Ktoś wykradł fragment książki Katarzyny i zamieścił go w internecie. Zuzia mówi mamie, że niedawno w domu był pan, który naprawiał router. Maryna to potwierdza, przyznaje także, że zostawiła nieznajomego na chwilę samego przy laptopie siostry. Edyta je z Marcinem śniadanie. W pewnej chwili wyciąga pozew rozwodowy. Godzi się, by Bartuś był pod opieką ojca. W leśniczówce zjawia się Czesiek, by przeprosić Beatę za swoje zachowanie. Kilka godzin później oboje spotykają się w Borowiku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także