Leśniczówka (162)

Leśniczówka (162)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
Reżyseria:Robert Wichrowski, Radosław Dunaszewski
W skrócie:Edyta orientuje się, że nie ma z czego zapłacić za nocleg w Borowiku. Pomoc oferuje Czesiek, ale Gałkowa odmawia i próbuje dodzwonić się do Krawczyka. Nie wie, że ten ma popsuty telefon.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Edyta orientuje się, że nie ma z czego zapłacić za nocleg w Borowiku. Pomoc oferuje Czesiek, ale Gałkowa odmawia i próbuje dodzwonić się do Krawczyka. Nie wie, że ten ma popsuty telefon po wczorajszej kąpieli w rzece. Niespodziewanie w lokalu zjawia się Marcin, który reguluje dług żony. Katarzyna wyznaje Marynie, że w dokończeniu książki pomoże jej dar od Gromniakowej. Niestety Barbara w ostatniej chwili odmawia użyczenia pisarce listów swoim przodków. Krzysztof decyduje się jednak powierzyć swoją sprawę Górzyńskiemu. Podczas spotkania mecenas proponuje zaskakujące rozwiązanie: Majewski ma zamieszkać z matką swoich dzieci, a także poprosić Jerzego na świadka w sądzie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także