Leśniczówka (145)

Leśniczówka (145)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Konradowi udaje się załatwić z nadleśnictwem organizację pikniku i biegu przełajowego. Nowacki nakazuje Kowalskiemu porzucenie sprawy wypadku Klary i Daniela. Asystent ma wątpliwości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Katarzyna i Magda podliczają zebrane w przychodni pieniądze na odbudowę kościoła. Dzwoni Krzysztof, który informuje, że nie da rady być na pikniku. Była partnerka uświadamia mu, że przez działania sołtysa impreza się nie odbędzie. Zjawia się Konrad z dobrymi wieściami. Udało mu się załatwić z nadleśnictwem organizację pikniku i biegu przełajowego. Lidia składa na biurku Majewskiego wypowiedzenie. Nowacki nakazuje Kowalskiemu porzucenie sprawy wypadku Klary i Daniela. Asystent ma wątpliwości. Bogdan dochodzi do porozumienia z Klarą. Wkrótce Daniel dowiaduje się od Karczów, że jego ukochana go oszukała i działała na zlecenie Smiersza. Chłopak udaje się do domu Janusza, by usłyszeć od niej wyjaśnienia. Beata przegląda oferty, które dostała na portalu randkowym. Prosi Anielę o opinię na temat kandydatów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także