Leśniczówka (136)

Leśniczówka (136)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Krawczyk i Edyta spędzają razem noc. Smiersz ze swoimi ludźmi czeka na Bogdana. Grożąc staremu Karczowi pistoletem, bandyci wywożą go na polanę. Gangster chce się dowiedzieć, gdzie ukryty jest skarb.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Krawczyk i Edyta spędzają razem noc. W tym czasie Gałek dowiaduje się, że będzie musiał zostać w delegacji jeden dzień dłużej. Gdy jego żona i prawnik oddają się miłosnym igraszkom, drwal ma poważny wypadek. Ponieważ Kurek nie może się dodzwonić do Edyty, informuje Anielę, która następnie prosi Beatkę, by odnalazła Gałkową. Smiersz ze swoimi ludźmi czeka na Bogdana przed domem Janusza. Grożąc staremu Karczowi pistoletem, bandyci wywożą go na polanę. Gangster chce się dowiedzieć, gdzie ukryty jest skarb. Wkrótce jego ochroniarz napada na Marynę i wraz z nieprzytomną Ruszczyc udaje się do kościoła, w którym jest już reszta bandy. Brajan ciosem w głowę powala księdza z nóg. Smiersz ostrzega duchownego, że jeśli nie będzie współpracował, kościół wraz z wiernymi spłonie. Tymczasem w leśniczówce Katarzyna i jej córki szykują dla Maryny przyjęcie imieninowe.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także