Leśniczówka (135)

Leśniczówka (135)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Nowacki oznajmia, że komendantowi postawiono zarzuty. Na razie pozostanie on w areszcie. Od dziś to Ryszard będzie pełnił jego obowiązki. Stolarz doradza Marcinowi, jak na nowo uwieść żonę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Magda i Diana sprzątają przychodnię po awarii w jednej z łazienek. Pomaga im Jacek. Po wszystkim Maryna prezentuje Ździebłowskiej zaprojektowaną przez siebie stronę internetową lecznicy. Katarzyna jest zaskoczona tym, że siostra przygotowuje portfolio. Nowacki oznajmia kolegom, że komendantowi postawiono zarzuty i na razie pozostanie on w areszcie. Od dziś to Ryszard będzie pełnił jego obowiązki. Gdy niedługo potem do gabinetu przełożonego policjantów wpada Bogdan, jest mocno zaskoczony, nie zastając w nim Węgrzyna. Starszy Karcz opowiada o tej niespodziance Januszowi, ale mężczyzna nie ma zamiaru się tym przejmować i jedzie do Daniela. Ojciec zabiera się razem z nim. W szpitalu wypytuje wnuka, co chciał wiedzieć posterunkowy. Później dzwoni do Izdebskiej i prosi ją o spotkanie. Kurek i Gałek chcą się dowiedzieć od Gromniaka, kiedy będzie kolejny mityng AA. Drwale opowiadają o skutkach porzucenia nałogu. Marcin zwierza się Jerzemu, że nabrał ochoty na seks. Stolarz doradza mu, w jaki sposób może na nowo uwieść żonę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także