Leśniczówka (129)

Leśniczówka (129)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Janusz i Bogdan dowiadują się, że Daniel miał wypadek. Magda zapewnia przedstawiciela HalfMedu, że firma otrzyma pieniądze. Mimo kontuzji Jacek robi wszystko, by jak najszybciej zakończyć remont.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Janusz i Bogdan szukają Daniela w Curry. Nowacki informuje ich, że chłopak miał wypadek w drodze w Bieszczady. Karczowie natychmiast jadą do kliniki. Janusz jest pewien, że jego ojciec ma coś wspólnego z tym nieszczęściem. Magda zapewnia przedstawiciela HalfMedu, że firma otrzyma pieniądze. Aniela przynosi jej paczkę z tabliczkami na drzwi gabinetu. Jacek, mimo kontuzji ręki, robi wszystko, by jak najszybciej zakończyć remont. Ździebłowska zaprasza go na otwarcie przychodni. Wieczorem na uroczystości pojawia się Robert z wielkim bukietem róż. Lekarka nie chce z nim rozmawiać, ale mężczyzna nie daje za wygraną. Gdy interweniuje Jacek, dochodzi do bójki. Katarzyna próbuje wybadać, jak Edycie układa się z mężem. Gałkowa informuje ją, że Marcin przestał urządzać awantury. Artur jest gotów udzielić kobiecie bezpłatnych konsultacji prawnych. Wściekła Edyta uważa, że Krawczyk chce rozbić jej małżeństwo. Beatka, a później Rej ostrzegają ją przed adwokatem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także