Leśniczówka (126)

Leśniczówka (126)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Bogdan daje Klarze kluczyki do auta. Następnego dnia dziewczyna ma jechać po odbiór ważnych dokumentów. Brajan spotyka się ze Smierszem. Zdaje mu raport. Krzysztof czuje, że jest śledzony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Bogdan daje Klarze kluczyki do auta. Następnego dnia dziewczyna na zlecenie Karcza ma jechać po odbiór ważnych dokumentów. Widząc przygnębienie Klary, Daniel próbuje ją pocieszyć. Zapewnia, że ją kocha. Tymczasem Bogdan manipuluje przy jej samochodzie. Brajan spotyka się ze Smierszem. Zdaje mu raport dotyczący Majewskiego. Krzysztof czuje, że jest śledzony. Pod domem rodziców spotyka Roberta, który chce porozmawiać z nim o Magdzie. Majewski każe mu odjechać. W swoim aucie znajduje nadajnik GPS. W domu zaś czeka na niego Smiersz. Mierzy do Krzysztofa z pistoletu. Na miejscu zjawia się podkomisarz Nowacki. Podpity Marcin żali się księdzu, że nie ma szczęścia do kobiet. Wypytuję go o Edytę. Gdy niebawem Krawczyk spotyka w Las Poście Beatę, ostentacyjnie wychodzi. Gubi listę samotnych kobiet, którą ostatnio sporządził. Znajduje ją Beata. Załamaną dziewczynę pociesza Katarzyna, która przyszła do leśniczówki, by przeprosić Konrada. Wkrótce między nią a leśniczym dochodzi do kolejnej kłótni.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także