Leśniczówka (123)

Leśniczówka (123)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Smiersz zaczaja się na nieświadomą zagrożenia Polę. Z opresji ratuje ją Bernard, który przekonuje gangstera do swojego planu. Dosypują dziewczynie narkotyku do herbaty. Nastolatka traci przytomność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Smiersz zaczaja się na nieświadomą zagrożenia Polę. Z opresji ratuje ją Bernard, który przekonuje gangstera do swojego planu. Obaj dosypują dziewczynie narkotyku do herbaty, a kiedy nastolatka traci przytomność, rozpoczynają poszukiwania walizki. Do Ruszczyców przychodzi ranny Konrad. Katarzyna opatruje leśniczemu ranę, a on zaprasza ją następnego dnia na bigos. Krzysztof ukrywa walizkę w gotówką w kasie pancernej w biurze. Wcześniej wręcza Robertowi 20 tysięcy. Kiedy wraca do domu, znajduje ślady włamania i nieprzytomną córkę. Wczesnym rankiem Jacek przynosi Magdzie do gabinetu kawę. Zwierza się lekarce ze swojego kłopotu - ponieważ nie jest ubezpieczony, dostał wysoki rachunek ze szpitala za operację uszkodzonego palca. Kiedy lekarka wręcza przyjacielowi pieniądze, pojawia się Robert...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także