Leśniczówka (112)

Leśniczówka (112)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Pola obwieszcza matce, że wybiera się do Warszawy na imprezę. Katarzyna stanowczo nie zgadza się na to. Wchodząc do gabinetu komendanta, Nowacki przypadkiem znajduje wydruk kartoteki Klary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Pola obwieszcza matce, że wybiera się do Warszawy na imprezę. Katarzyna nie zgadza się na nowy pomysł starszej córki. Gromniak (Robert Czebotar) jest zaskoczony, widząc Tadeusz rąbiącego drzewo przed domem Czesławy. Sugeruje mężczyźnie, że daje się wykorzystywać partnerce. Podczas spotkania z doktor Ździebłowską, stolarz zaczyna narzekać na swoją żonę, która nie da mu żyć, gdy dowie się, że on stracił pracę. Czesława obiecuje pomoc w znalezieniu nowego zatrudnienia. Wchodząc do gabinetu komendanta, Nowacki przypadkiem znajduje wydruk kartoteki Klary. Bogdan prosi syna, by ten dał sobie spokój z budową obwodnicy. Zdaniem starszego Karcza to przegrana sprawa, dlatego lepiej skupić się na szukaniu skarbu. Cenne znalezisko interesuje również asystentkę Bogdana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także