Leśniczówka (11)

Leśniczówka (11)

telenowela Polska 2018   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Marian Dziędziel, Przemysław Bluszcz
Reżyseria:Maciej Żak
W skrócie:Katarzyna wraca do Leśniczówki razem z Polą i Benem. Kobieta przyjmuje propozycję Karcza dotyczącą zorganizowania wieczoru autorskiego. Wpada też na interesujący pomysł, jak pomóc Benowi w nauce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Leśniczówka to niewielka miejscowość leżąca w gminie Białoleśnia. To tu po nagłej śmierci ukochanego dziadka Antoniego (Marian Dziędziel), leśniczego postrzelonego w tajemniczych okolicznościach, przenosi się rodzina Katarzyny Ruszczyc (Jolanta Fraszyńska). Wraz z domem ojca przejmuje ona rodzinne sekrety z przeszłości. Staje przed dylematem, czy powinna podjąć się wyjaśnienia nierozwiązanych spraw.

W tym odcinku

Katarzyna wraca do Leśniczówki razem z Polą i Benem. Kobieta ulega namowom najbliższych i przyjmuje propozycję Karcza dotyczącą zorganizowania jej wieczoru autorskiego. Wpada też na interesujący pomysł, jak pomóc Benowi w nauce. Tymczasem Paweł podchodzi do jednego z ostatnich egzaminów na swojej uczelni. W jego trakcie konfrontuje się z profesorem, nieświadomie podważając jego teorię. Podczas pobytu w Warszawie Paweł przeprowadza z Krzysztofem szczerą rozmowę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także