Leśniczówka (108)

Leśniczówka (108)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Krzysztof wciąż poszukuje dokumentów. Oddycha z ulgą, gdy Zuzia znajduje je w swoim pudełku śniadaniowym. Majewski rusza na Białoruś. W podróży towarzyszy mu Lidia. Kasię odwiedza Konrad.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Krzysztof wciąż poszukuje dostarczonych mu przez Starego dokumentów. Oddycha z ulgą, gdy Zuzia znajduje je w swoim pudełku śniadaniowym. Dziewczynkę zastanawia jednak, dlaczego w paszporcie ojca widnieje imię Szymon. Majewski wypełniając plan Waldiego, rusza na Białoruś. W podróży towarzyszy mu niczego nieświadoma Lidia. Majewski jest przerażony, kiedy celnik prosi go o otworzenie bagażnika. Tymczasem Kasię odwiedza Konrad. Ma dla niej dobre wiadomości. Właśnie wysłał do ministerstwa kolejny raport, w którym zawarł informację, że na terenach, przez które ma przebiegać obwodnica, mieszka niezwykle cenna przyrodniczo rzekotka drzewna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także