Leśniczówka (107)

Leśniczówka (107)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Krzysztof przetrząsa salon w poszukiwaniu zaginionej walizki. Gdy do domu wracają Pola i Zuzia, ojciec pyta je, czy nie widziały jego dokumentów. Próbuje wydobyć od córki cenne informacje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Krzysztof przetrząsa salon w poszukiwaniu zaginionej walizki. Gdy do domu wracają Pola i Zuzia, ojciec pyta je, czy nie widziały jego dokumentów. Widząc zdenerwowanie młodszej córki, próbuje wydobyć z niej cenne informacje. Janusz poleca Edwardowi (Andrzej Niemirski) udanie się do znajomego z ministerstwa. Tylko tak dowiedzą się, co Konrad zamieścił w urzędowym piśmie. Całą sytuację obserwuje Klara. Maryna zdradza siostrze, że Pawłowi udało się znaleźć rzekotkę. Chroniona żaba zamieszkała na terenach należących do Karczów. Mimo próśb Roberta Magda decyduje się zainwestować w przychodnię w Białoleśni. Ździebłowska informuje Matyska, że zamierza także rozwiązać umowę z firmą Krzysztofa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także