Leśniczówka (101)

Leśniczówka (101)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Krzysztof obawia się spotkania z Waldim. Informuje Roberta, że powinien zawiadomić policję, gdy on jutro nie pojawi się w firmie. Kilka minut później Majewski dostaje dotkliwą nauczkę od prześladowcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Krzysztof obawia się spotkania z Waldim (Grzegorz Kucias). Informuje Roberta, że powinien zawiadomić policję, gdy on jutro nie pojawi się w firmie. Kilka minut później Majewski dostaje dotkliwą nauczkę od swego prześladowcy. Olga zwierza się Anieli ze swoich problemów. Ktoś oblał farbą jej samochód. Tymczasem Janusz Karcz zauważa plakat informujący o zebraniu właścicieli działek, przez które ma przebiegać obwodnica. Razem z Klarą dzwonią do Fundacji "Knieja", by przeszkodzić ekolożce w zablokowaniu budowy obwodnicy. Karcz żąda od Kurka przedłożenia leśniczemu stosownej dokumentacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także