Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy U-18 - Bańska Bystrzyca 2024
podsumowanie
| W skrócie: | Bardzo dobrze w Bańskiej Bystrzycy zaprezentowali się reprezentanci Polski. Biało-Czerwoni zdobyli osiem krążków. Na najwyższym stopniu podium stawali m.in. Stanisław Strzelecki i Anastazja Kuś. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Bardzo dobrze w Bańskiej Bystrzycy zaprezentowali się reprezentanci Polski. Łącznie Biało-Czerwoni zdobyli osiem krążków i zajęli drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Na najwyższym stopniu podium stawali Stanisław Strzelecki i Anastazja Kuś (oboje 400m), Jakub Rodziak (rzut dyskiem) oraz sztafeta szwedzka mężczyzn w składzie: Nikodem Dymiński, Jakub Foremny, Bartłomiej Adamczyk i Stanisław Strzelecki.
Zobacz także
- Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold - Zagrzeb 2026 - lekkoatletyka - piątek, 26 czerwca 18:00 i 2 późniejsze emisje
- Lekkoatletyka: Memoriał Czesława Cybulskiego - Poznań 2026 - lekkoatletyka - niedziela, 28 czerwca 15:00
- Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu - lekkoatletyka - niedziela, 28 czerwca 18:00 i 2 późniejsze emisje
- Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Eugene - lekkoatletyka - sobota, 4 lipca 22:00 i 2 późniejsze emisje
