Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Podsumowanie niedawno zakończonych HMŚ w Nankinie. Zaprezentowane zostaną najciekawsze momenty rywalizacji z uwzględnieniem wywalczonego srebrnego medalu w sztafecie 4x400 metrów kobiet. Biało-Czerwone dokonały tego w składzie: Justyna Święty-Ersetic, Aleksandra Formella, Anastazja Kuś i Anna Gryc.
Zobacz także
- Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold - Zagrzeb 2026 - lekkoatletyka - piątek, 26 czerwca 18:00 i 2 późniejsze emisje
- Lekkoatletyka: Memoriał Czesława Cybulskiego - Poznań 2026 - lekkoatletyka - niedziela, 28 czerwca 15:00
- Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu - lekkoatletyka - niedziela, 28 czerwca 18:00
- Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Eugene - lekkoatletyka - sobota, 4 lipca 22:00 i 2 późniejsze emisje
