Lekarze (8)

Lekarze

sezon 4 odc. 8

6.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Danuta Stenka, Jacek Koman, Wojciech Mecwaldowski
W skrócie:Do Copernicusa trafia kolejny chory, cierpiący z powodu powikłań po operacji w prywatnej klinice. Wkrótce wychodzi na jaw, że ten zabieg również przeprowadzał Karkoszka senior.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

Do Copernicusa trafia kolejny chory, cierpiący z powodu powikłań po operacji w prywatnej klinice. Wychodzi na jaw, że ten zabieg również przeprowadzał Karkoszka senior. Alicja postanawia nie zawiadamiać okręgowej izby lekarskiej, ale informuje o całej sprawie Michała. Ordynator próbuje przekonać dyrektora prywatnej lecznicy, aby jego ojciec nie przeprowadzał już operacji. Zachowanie syna budzi sprzeciw Tadeusza. Gustaw i Krystyna wciąż walczą z Alicją o opiekę nad Kubą. Wspierany przez żonę Jivan kontynuuje naukę prowadzenia auta. Iza bardzo chce zajść w ciążę. Magda nie potrafi pogodzić się z faktem, że Piotr wrócił do żony i planuje powiększenie rodziny. Wychodzi na jaw, że przyczyną dolegliwości Anety Grabowskiej jest depresja maskowana. Basia stopniowo zyskuje uznanie profesor Pekold.

Występują (pokaż wszystkich)