x
Lekarze (6)

Lekarze

sezon 1 odc. 6

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Elżbieta Starostecka, Daniel Olbrychski, Anna Matysiak, Michał Malinowski
Reżyseria:Filip Zylber, Marcin Wrona
W skrócie:Jasińska zamierza odzyskać uczucia Maksa. W Toruniu zjawiają się rodzice Kellera. Jivan otwiera gabinet medycyny holistycznej w szpitalu. Zaczyna się układać współpraca Ordy i Szymańskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

W tym odcinku

Beata Jasińska zamierza odzyskać uczucia Maksa. On jednak jest zainteresowany Alicją i starania dawnej partnerki są nieskuteczne. W Toruniu zjawiają się rodzice Kellera. Z inicjatywy Beaty zostają oni zaproszeni z synem na kolację w domu ordynatora. Jivan otwiera gabinet medycyny holistycznej w szpitalu. Podczas operacji młodej pacjentki z kamicą chirurdzy odkrywają, że połknęła ona jaja tasiemca, by zachować szczupłą sylwetkę. Próbują też zdiagnozować starszą pielęgniarkę cierpiącą na bóle. Współpraca Ordy i Szymańskiej zaczyna się lepiej układać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także