Lekarze (5)

Lekarze

sezon 4 odc. 5

6.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Danuta Stenka, Jacek Koman, Wojciech Mecwaldowski
W skrócie:Pracownicy Copernicusa przygotowują się do przyjęcia uczestników konferencji transplantologicznej. Alicja robi wrażenie na profesorze Eguchim. Proponuje on lekarce asystowanie przy operacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

Pracownicy Copernicusa przygotowują się do przyjęcia uczestników konferencji transplantologicznej. Na lotnisku ginie torba profesora Euguchiego, w której znajdował się nóż harmoniczny do przeprowadzenia pokazowej operacji. Daniel Orda przywozi odpowiednie narzędzie z Berlina. Alicja robi wrażenie na Eguchim. Proponuje on lekarce asystowanie przy operacji. Michał Karkoszka jest rozczarowany, gdy kobieta odmawia, gdyż musi zająć się dzieckiem. Tymczasem Tadeusz Karkoszka chce doprowadzić do otwarcia w Toruniu oddziału kardiochirurgii, widząc tam posadę dla siebie. Filip z powodzeniem zaczyna pracę w warsztacie samochodowym Bartka. Magda wymusza na informatyku wyznanie, że zmienił wpis w dokumentacji na polecenie Izy. Wanat nie potrafi pojąć motywów żony, która zamieniła mu życie w piekło.

Występują (pokaż wszystkich)