Lekarze (3)

Lekarze

sezon 4 odc. 3

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Danuta Stenka, Jacek Koman, Wojciech Mecwaldowski
W skrócie:Alicja przygotowuje się do egzaminu kończącego staż transplantologiczny. W nocy przed testem Kuba zaczyna chorować i lekarka czuwa przy dziecku. Zmęczona jedzie na egzamin.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

Ordynator Michał Karkoszka zaczyna wprowadzać na oddziale zmiany, które spotykają się z dezaprobatą części lekarzy. Twierdzą oni, że nowe porządki mogą naruszyć zasady solidarności zawodowej. Alicja przygotowuje się do egzaminu kończącego staż transplantologiczny. W nocy przed testem Kuba zaczyna chorować i lekarka czuwa przy dziecku. Zmęczona, wciąż niespokojna o zdrowie chłopca, jedzie do Warszawy na egzamin. Nie udaje jej się go zdać. Musi pozostać na oddziale chirurgii, a to oznacza nieprzewidywalny grafik w pracy, który trudno pogodzić z opieką nad dzieckiem. Krzysztof, Leon i Elżbieta twierdzą, że przyczyną niepowodzenia Keller jest jej żałoba po Maksie. Ona sama uważa jednak, że wizyta u psychologa nie jest jej potrzebna. Bosak stawia rozpoczęcie terapii jako warunek jej dalszej pracy w szpitalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także