Lekarze (2)

Lekarze

sezon 4 odc. 2

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Danuta Stenka, Jacek Koman, Wojciech Mecwaldowski
W skrócie:Chirurdzy z Copernicusa kontynuują operację transplantacji nerek osobom niespokrewnionym. Jivan rozpoczyna naukę jazdy. Wanat traci kolejne pacjentki i wiarę w swoje umiejętności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

Zespół chirurgów z Copernicusa kontynuuje operację transplantacji nerek osobom niespokrewnionym. Szanse pacjentów na powrót do zdrowia stają pod znakiem zapytania z powodów uprzedzeń rasowych jednego z członków rodzin biorców. Jivan rozpoczyna naukę jazdy. Wsparciem w zakresie trudnej teorii kodeksu drogowego służy mu jeden z natrętnych pacjentów. Wanat traci kolejne pacjentki i wiarę w swoje umiejętności lekarza. Daniel wciąż nie może odzyskać równowagi. Matka próbuje mu pomóc w układaniu sobie nowego życia. Alicja podejmuje trudną decyzję o powrocie do pracy. Łączenia obowiązków matki z zawodem chirurga okazuje się wielkim wyzwaniem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także