×
Lekarze (10/13)

Lekarze

sezon 1 odc. 10/13

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Danuta Stenka, Paweł Małaszyński, Jacek Koman
Reżyseria:Filip Zylber, Marcin Wrona
W skrócie:Leon zabiera Beatę na ryby. Wyznaje córce, że wykryto u niego nowotwór. Alicja odkrywa, że Sylwia i Orda mają romans. Dowiaduje się od Elżbiety, że Leon jest jej ojcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

W tym odcinku

Elżbieta pokazuje Lisowi dowód niewinności Janka w sprawie chuligańskich wybryków w szkole. Radny chce jej wręczyć łapówkę. Leon zabiera Beatę na ryby. Wyznaje córce, że wykryto u niego nowotwór. Jivan i Wanat zarzucają Maksowi tchórzostwo, gdyż wciąż nie powiedział Alicji, że ją kocha. Tymczasem ona odkrywa, że Sylwia i Orda mają romans. Chirurdzy operują młodą kobietę z guzem insulinowym. Nie udaje im się jednak uratować innego pacjenta - starszego mężczyzny. Dzięki Alicji przed śmiercią godzi się on z synem. Wkrótce lekarka dowiaduje się od Elżbiety, że Leon jest jej ojcem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także