Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2019: Łomża, część 1

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2019: Łomża, część 1

widowisko Polska 2019   b.o.
Występują:Boys, Milano, Halina Mlynkova, Stachursky
W skrócie:Relacja z koncertu, który odbył się 21 lipca 2019 roku w Łomży. Wystąpiły polskie i zagraniczne gwiazdy, m.in.: Boys, Milano, Stachursky i Papa D oraz Thomas Anders i Modern Talking Band.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cykl zrealizowanych z rozmachem widowisk muzycznych. Ultranowoczesne sceny zostaną zlokalizowane w dziesięciu miastach. A wystąpią na nich wielkie polskie i zagraniczne gwiazdy. Widzowie i publiczność zgromadzona na koncertach, bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi własnych wakacyjnych miłości i przygód. Ponadto za pośrednictwem nowych technologii odbiorcy będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko - zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę bliskiej osobie. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Relacja z koncertu, który odbył się 21 lipca 2019 roku w Łomży. Wystąpiły polskie i zagraniczne gwiazdy, które zaprezentowały wielkie hity ostatnich lat i nieśmiertelne standardy muzyczne. Wystąpili: Boys, Milano, Halina Mlynkova, Stachursky, Krzysztof Cugowski, Danzel i Papa D oraz Thomas Anders i Modern Talking Band.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)