Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy (7)

Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy (7)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Satyrycy zapraszają na galę rozdania nagród, w której laureatami zostaną Anna i Robert Lewandowscy. W lotniczej klasie biznes wystąpią Krzysztof Respondek i Kabaret Na Koniec Świata.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Co tydzień Robert Górski i Marcin Wójcik zapraszają do studia postacie ze świata kabaretu, a także aktorów, wokalistów i przedstawicieli polskiego show-biznesu. Areną spotkań jest umowny terminal lotniska, w którym przecinają się drogi podróżnych. W części zatytułowanej "Biznes klasa" goszczą osobowości polskiego kabaretu. "Pas startowy" to spotkanie z młodymi satyrykami, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na scenie. W "Czarnej skrzynce" czekają na widzów kabaretowe niespodzianki. "Kontroli osobistej" poddawani są goście programu, a "Strefa przyjezdnych" to miejsce w programie dedykowane kabaretowej improwizacji. Nowością drugiej edycji będą taneczno-pantomimiczne historyjki kryjące się pod hasłem "Dzikie Fazy Fair Play Crew". Jak zwykle nie zabraknie zabawnych piosenek, premierowych skeczy, parodii, popisów typu stand-up czy satyrycznych komentarzy do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. W programie pojawią się także formy satyryczne z elementami rywalizacji, takie jak: pojedynek na premierę czy premierowy numer prezentowany w formie konferencji prasowej.

Tym razem satyrycy z Ani Mru-Mru i Kabaretu Moralnego Niepokoju zapraszają widzów na galę rozdania nagród, w której laureatami zostaną Anna i Robert Lewandowscy. W lotniczej klasie biznes wystąpią Krzysztof Respondek i Kabaret Na Koniec Świata. Na scenie zaprezentują się także satyrycy z Kabaretu Zachodniego. W części "Tylko dla dorosłych" obok stand-uperów pojawią się Kacper Ruciński i Abelard Giza.

Twórcy (pokaż wszystkich)