Largo (9)

Largo

sezon 1 odc. 9

(Largo Winch: Blind Eye)

serial sensacyjny Belgia/Francja/Niemcy/Kanada/USA 2001   od 12 lat
Występują:Paolo Seganti, Diego Wallraff, Sydney Penny, Serge Houde
Reżyseria:Paolo Barzman, Dennis Berry
W skrócie:John Sullivan zostaje aresztowany na wniosek kongresmenki Lenore Jarret pod zarzutem wręczenia łapówki. Celem był kontrakt na system bojowy Hellion. Largo stara się rozwikłać tę sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Largo Winch (Paolo Seganti) stoi na czele jednej z największych i najbogatszych spółek na świecie, Grupy W. Firmę odziedziczył po swoim ojcu, Nério (David Carradine) zamordowanym w tajemniczych okolicznościach. Obecnie jedynym celem Largo staje się zdemaskowanie morderców Wincha seniora. Powołuje grupę do zadań specjalnych, w skład której wchodzą Simon Ovronnaz (Diego Wallraff), Joy Arden (Sydney Penny) - była agentka CIA i specjalistka w dziedzinie systemów zabezpieczeń, ekspert w dziedzinie technologii z dawnego KGB Georgij Kerenskij (Geordie Johnson) oraz doradca Néria John Sullivan (Serge Houde). Largo i jego podwładni wspólnie starają się pokonać swojego największego wroga: zrzeszającą biznesmenów, polityków, ekonomistów i finansistów z całego świata Komisję Adriatycką. Nério był niegdyś członkiem tej organizacji, lecz zorientowawszy się, że pragnie ona zdobyć władzę nad światem poprzez intrygi, postanowił z nią walczyć. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie opór wobec Komisji był przyczyną jego śmierci. Oprócz walki z działaniami Komisji Largo próbuje uporać się ze swoimi uczuciami względem ojca, który nigdy go nie uznał. Serial akcji na podstawie słynnego komiksu autorstwa Philippe'a Francqa i Jeana Van Hamme'a.

W tym odcinku

John Sullivan zostaje aresztowany na wniosek kongresmenki Lenore Jarret pod zarzutem wręczenia łapówki w celu zdobycia kontraktu na system bojowy Hellion. Largo wpłaca kaucję i stara się dowiedzieć, czemu John został oskarżony o tego typu przestępstwo. Zadaje sobie pytanie, czy pani kongresman ma rację, czy może próbuje wykorzystać tę sprawę z powodu zbliżających się wyborów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)