Largo (8)

Largo

sezon 1 odc. 8

(Largo Winch: AKA: Vanessa)

serial sensacyjny Belgia/Francja/Niemcy/Kanada/USA 2001   od 12 lat
Występują:Paolo Seganti, Diego Wallraff, Sydney Penny, Serge Houde
Reżyseria:Paolo Barzman, Dennis Berry
W skrócie:Menedżer rosyjskiego klubu, w którym przebywają Simon i Largo, jest agresywny wobec jednej z pracownic. Largo staje w jej obronie. Kobieta okazuje się zaginioną siostrą Simona,Vanessą...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Largo Winch (Paolo Seganti) stoi na czele jednej z największych i najbogatszych spółek na świecie, Grupy W. Firmę odziedziczył po swoim ojcu, Nério (David Carradine) zamordowanym w tajemniczych okolicznościach. Obecnie jedynym celem Largo staje się zdemaskowanie morderców Wincha seniora. Powołuje grupę do zadań specjalnych, w skład której wchodzą Simon Ovronnaz (Diego Wallraff), Joy Arden (Sydney Penny) - była agentka CIA i specjalistka w dziedzinie systemów zabezpieczeń, ekspert w dziedzinie technologii z dawnego KGB Georgij Kerenskij (Geordie Johnson) oraz doradca Néria John Sullivan (Serge Houde). Largo i jego podwładni wspólnie starają się pokonać swojego największego wroga: zrzeszającą biznesmenów, polityków, ekonomistów i finansistów z całego świata Komisję Adriatycką. Nério był niegdyś członkiem tej organizacji, lecz zorientowawszy się, że pragnie ona zdobyć władzę nad światem poprzez intrygi, postanowił z nią walczyć. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie opór wobec Komisji był przyczyną jego śmierci. Oprócz walki z działaniami Komisji Largo próbuje uporać się ze swoimi uczuciami względem ojca, który nigdy go nie uznał. Serial akcji na podstawie słynnego komiksu autorstwa Philippe'a Francqa i Jeana Van Hamme'a.

W tym odcinku

Simon i Largo świętują planowane przejęcie pewnej rosyjskiej fabryki. Gdy menedżer klubu. w którym przebywają obaj mężczyźni zaczyna być agresywny w stosunku do jednej z pracownic, Largo wkracza do akcji. Okazuje się, że dziewczyna, którą postanowił bronić przed szefem, to dawno zaginiona siostra Simona, Vanessa. Tuż po walce z ochroniarzami, cała trójka udaje się do Nowego Jorku. W pościg za nimi rusza właściciel klubu - Wasilij Borodin - i pracujący dla niego menedżer Kuleszow.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)