Largo (20)

Largo

sezon 1 odc. 20

(Largo Winch: Forget Me Not)

serial sensacyjny Belgia/Francja/Niemcy/Kanada/USA 2001   od 12 lat
Występują:Paolo Seganti, Diego Wallraff, Sydney Penny, Serge Houde
Reżyseria:Paolo Barzman, Dennis Berry
W skrócie:Joy, John Sullivan, Michel Cardignac i Kerensky lecą w interesach do San Jose. Niestety, kontrolę nad samolotem przejmuje tajemniczy mężczyzna, a piloci otrzymują środki nasenne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Largo Winch (Paolo Seganti) stoi na czele jednej z największych i najbogatszych spółek na świecie, Grupy W. Firmę odziedziczył po swoim ojcu, Nério (David Carradine) zamordowanym w tajemniczych okolicznościach. Obecnie jedynym celem Largo staje się zdemaskowanie morderców Wincha seniora. Powołuje grupę do zadań specjalnych, w skład której wchodzą Simon Ovronnaz (Diego Wallraff), Joy Arden (Sydney Penny) - była agentka CIA i specjalistka w dziedzinie systemów zabezpieczeń, ekspert w dziedzinie technologii z dawnego KGB Georgij Kerenskij (Geordie Johnson) oraz doradca Néria John Sullivan (Serge Houde). Largo i jego podwładni wspólnie starają się pokonać swojego największego wroga: zrzeszającą biznesmenów, polityków, ekonomistów i finansistów z całego świata Komisję Adriatycką. Nério był niegdyś członkiem tej organizacji, lecz zorientowawszy się, że pragnie ona zdobyć władzę nad światem poprzez intrygi, postanowił z nią walczyć. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie opór wobec Komisji był przyczyną jego śmierci. Oprócz walki z działaniami Komisji Largo próbuje uporać się ze swoimi uczuciami względem ojca, który nigdy go nie uznał. Serial akcji na podstawie słynnego komiksu autorstwa Philippe'a Francqa i Jeana Van Hamme'a.

W tym odcinku

Joy, John Sullivan, Michel Cardignac i Kerensky lecą w interesach do San Jose. Niestety, podróż zaczyna się dla nich pechowo, ponieważ tajemniczy mężczyzna przejmuje kontrolę nad samolotem. Piloci otrzymują pigułki nasenne, a maszyna jest zdalnie sterowana z naziemnej bazy. Drzwi do kabiny znajdują się pod napięciem. Porywacz każe pasażerom, aby odgadli jego tożsamość. Wszystko wskazuje na to, że jest to ktoś, kto popadł w konflikt z Grupą W.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)