Largo (14)

Largo

sezon 1 odc. 14

(Largo Winch: Briefcase)

serial sensacyjny Belgia/Francja/Niemcy/Kanada/USA 2001   od 12 lat
Występują:Paolo Seganti, Diego Wallraff, Sydney Penny, Serge Houde
Reżyseria:Paolo Barzman, Dennis Berry
W skrócie:Largo i Joy jadą na urlop do jednej z posiadłości Grupy W we Francji. Zauważają samochód z człowiekiem kurczowo ściskającym walizkę. Okazuje się, że jechał na spotkanie z Largo...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Largo Winch (Paolo Seganti) stoi na czele jednej z największych i najbogatszych spółek na świecie, Grupy W. Firmę odziedziczył po swoim ojcu, Nério (David Carradine) zamordowanym w tajemniczych okolicznościach. Obecnie jedynym celem Largo staje się zdemaskowanie morderców Wincha seniora. Powołuje grupę do zadań specjalnych, w skład której wchodzą Simon Ovronnaz (Diego Wallraff), Joy Arden (Sydney Penny) - była agentka CIA i specjalistka w dziedzinie systemów zabezpieczeń, ekspert w dziedzinie technologii z dawnego KGB Georgij Kerenskij (Geordie Johnson) oraz doradca Néria John Sullivan (Serge Houde). Largo i jego podwładni wspólnie starają się pokonać swojego największego wroga: zrzeszającą biznesmenów, polityków, ekonomistów i finansistów z całego świata Komisję Adriatycką. Nério był niegdyś członkiem tej organizacji, lecz zorientowawszy się, że pragnie ona zdobyć władzę nad światem poprzez intrygi, postanowił z nią walczyć. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie opór wobec Komisji był przyczyną jego śmierci. Oprócz walki z działaniami Komisji Largo próbuje uporać się ze swoimi uczuciami względem ojca, który nigdy go nie uznał. Serial akcji na podstawie słynnego komiksu autorstwa Philippe'a Francqa i Jeana Van Hamme'a.

W tym odcinku

Largo i Joy jadą na urlop do jednej z posiadłości Grupy W we Francji. W trakcie pikniku zauważają podejrzany samochód, wewnątrz którego znajduje się przerażony człowiek, kurczowo ściskający walizkę. Okazuje się, że jest to Claude Roux, który jechał na spotkanie z Largo. Ostatnim gestem umierającego jest przekazanie walizki Largo. Wkrótce nadjeżdża kolejne auto. Dochodzi do strzelaniny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)