x

Lakers: Dynastia zwycięzców 2 (7)

(Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty 2: What Is and What Should Never Be)

serial obyczajowy USA 2023   od 16 lat
Występują:Austin Aaron, Newton Mayenge, McCabe Slye, Andy Hirsch
Reżyseria:Salli Richardson-Whitfield
W skrócie:Rozpoczynają się finały NBA w 1984 roku. Napięcie między Lakersami a zespołem Boston Celtics sięga zenitu. Buss broni się przed pozwem, a Claire staje w obliczu możliwego bankructwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona opartego na faktach serialu, który opowiada o życiu osobistym, ale przede wszystkim sportowych sukcesach zawodników Los Angeles Lakers. W latach 80. stworzyli oni niemal niepokonaną drużynę, której osiągnięcia przeszły do legendy. Po niesamowitym sezonie zespół Jerry'ego Bussa stawia sobie za cel zwycięstwo w mistrzostwach z odwiecznym rywalem, Boston Celtics. W miarę jak rywalizacja obu drużyn nabiera tempa, Magic Johnson i reszta graczy, a także personel Los Angeles Lakers zdają sobie sprawę, że będą musieli dać z siebie wszystko, jeśli naprawdę chcą pokonać Reda Auerbacha, Larry'ego Birda i resztę Boston Celtics.

W tym odcinku

Rozpoczynają się finały NBA w 1984 roku. Napięcie między Lakersami a zespołem Boston Celtics sięga zenitu. Buss broni się przed pozwem, a Claire staje w obliczu możliwego bankructwa. Earvin i Larry walczą do końca w swoim pierwszym finałowym starciu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)