×

La Brea 2: Podróż: część pierwsza (13)

(La Brea 2: The Journey, Part 1)

serial SF USA 2022-2023   od 12 lat
Występują:Natalie Zea, Eoin Macken, Chiké Okonkwo, Zyra Gorecki
Reżyseria:Thor Freudenthal, Cherie Nowlan, Adam Davidson, Greg Mclean
W skrócie:Członkowie ekipy muszą pogodzić się z faktem, że droga powrotu do domu została dla nich zamknięta Sam zwołuje zebranie i proponuje, żeby wybrać ludzi, którzy będą zarządzać ich społecznością.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon zmagań mieszkańców Los Angeles zagubionych w fantastycznym świecie sprzed wielu epok, którzy walczą o przetrwanie i powrót do domu. Ludzie zmuszeni są eksplorować intrygujące miejsca, do których trafili z chwilą powstania wielkiego zapadliska.

W tym odcinku

Po tym, jak wieża została wysadzona, ekipa wraca do obozu. Wszyscy muszą pogodzić się z faktem, że droga powrotu do domu została dla nich zamknięta. Ty i Paara znów są razem, ale choroba mężczyzny postępuje. Sam zwołuje zebranie i proponuje, żeby wybrać ludzi, którzy będą zarządzać ich społecznością. Gavin próbuje skoncentrować się na swojej rodzinie. Jest zaniepokojony, gdy Eve kaleczy się w rękę. Właśnie taką ranę widział w swojej przerażającej wizji. Niebawem pokazuje Silasowi dzienniki Moore'a. Obaj chcą odnaleźć skonstruowane przez niego urządzenie. Levi, który zniszczył wieżę, zostaje odrzucony przez wspólnotę. Niebawem natyka się na Kirę. Veronica sądzi, że wciąż może znaleźć sposób, który pozwoli mieszkańcom obozu na powrót do ich czasów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)