LAB (6)

LAB (6)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Alina Kamińska, Marcin Sianko, Ewelina Starejki, Natalia Wieciech
W skrócie:Nożownik atakuje baletnicę. Po operacji okazuje się, że już nie będzie mogła tańczyć. Podejrzenia padają na konkurentkę nastolatki, z którą walczyła o wyjazd na prestiżowe stypendium.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grupa policjantów pracujących w nowoczesnym laboratorium dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji i specjalistycznemu sprzętowi rozwiązuje kolejne niezwykłe zagadki kryminalne. Choć dochodzenia pozostają ich priorytetem, mają też swoje słabości, problemy oraz tajemnice, które powoli będą wychodzić na jaw. Kierowniczką LAB-u jest inspektor Maria Szajner (Alina Kamińska), a jednym z głównych śledczych - indywidualista, stroniący od ludzi Kuba Rawicz (Marcin Sianko). Mężczyzna od dzieciństwa skrywa pewien sekret. Inna pracowniczka laboratorium, komisarz Klaudia Traczyk (Ewelina Starejki), usiłuje łączyć obowiązki zawodowe oraz życie prywatne. Z kolei Brygida (Natalia Wieciech) i Paweł (Michał Chołka) Konieczni muszą zmierzyć się z ambicjami kobiety, jak również przeszłością szefa laborantów. Musi on bowiem pracować ze swoją byłą partnerką, specjalistką w dziedzinie balistyki, Igą.

W tym odcinku

Zamaskowany nożownik atakuje nastoletnią baletnicę. Dziewczyna odnosi poważne obrażenia. Po operacji w szpitalu okazuje się, że już nigdy nie będzie mogła tańczyć. Podejrzenia padają na konkurentkę nastolatki, z którą walczyła o wyjazd na prestiżowe stypendium do Londynu. Dokładna analiza śladów znalezionych na miejscu zbrodni prowadzi do brata pokrzywdzonej. W rodzinnym domu dziecka nadzorowanym przez mamę komisarza Michała Walewskiego jeden z podopiecznych, Piotruś, przychodzi do LAB-u i prosi Michała o pomoc. Okazuje się, że uciekł od biologicznych rodziców, którzy się nad nim znęcali.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także