Kwiaty na poddaszu

6.3/10 6.1/10

(Flowers in the Attic)

THRILLER Kanada/USA 2014   od 12 lat
Występują:Heather Graham, Ellen Burstyn, Kiernan Shipka, Mason Dye
Reżyseria:Deborah Chow
W skrócie:Po śmierci męża Corrine postanawia wrócić wraz z dziećmi do swoich rodziców, z którymi jest skłócona. Zawiera z matką tajemniczy układ.
Telewizyjna adaptacja bestsellerowej powieści Virginii C. Andrews. Matka ukrywa czwórkę dzieci na strychu, by nie wchodziły wchodziły w drogę swojej demonicznej babci.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mąż Corrine Dollanganger (Heather Graham) niespodziewanie umiera, pozostawiając ją z czwórką dzieci i bez żadnego majątku. Kobieta postanawia wrócić do swoich rodziców, z którymi przed laty skłóciła się, a następnie uciekła. Niebawem Corrine przybywa wraz z dziećmi do ponurej posiadłości Foxworthów. Zawiera układ ze swoją matką Olivią (Ellen Burstyn), na mocy którego dzieci mają pozostać zamknięte w pokoju na poddaszu do czasu, aż dziadek (Beau Daniels) wybaczy córce dawne nieporozumienia. Zaskakująca opowieść o chorych stosunkach w rodzinie to druga, po filmie Jeffreya Blooma z 1987 roku, ekranizacja powieści Virginii C. Andrews. Atmosferę napięcia i niepokoju w filmie budują Heather Graham ("Boogie Nights", "Z piekła rodem") i laureatka Oscara Ellen Burstyn ("Egzorcysta", "Requiem dla snu"), które wcieliły się w role matki i babki. Film wyróżniono nominacją do Emmy i Critics Choice.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)