Kwarantanna 2: Terminal

5.2/10

(Quarantine 2: Terminal)

HORROR USA 2011   dla dorosłych
Występują:Mercedes Mason, Josh Cooke, Bre Blair, Judd Lormand
Reżyseria:John Pogue
W skrócie:Na pokładzie samolotu lecącego do Nashville szerzy się zaraza zmieniająca ludzi w bestie. Ci, którzy uniknęli zakażenia, walczą o życie.
Na pokładzie samolotu ujawnia się groźny wirus. Pasażerowie zostają skierowani na przymusową kwarantannę, co okazuje się znacznie trudniejsze niż walka z chorobą.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na pokładzie samolotu lecącego do Nashville dochodzi do przerażających wydarzeń. Jeden z pasażerów, Ralph Bundt (George Back), który skarżył się na złe samopoczucie, niespodziewanie staje się agresywny. Mężczyzna został ugryziony przez chomika, który okazuje się szczurem laboratoryjnym. Gryzoń został wzniesiony do samolotu przez Henry'ego (Josh Cooke), studenta Ralpha. Udaje się zapanować nad agresywnym mężczyzną, jednak wcześniej kąsa on Paulę. Niebawem także inni obecni na pokładzie maszyny ludzie zamieniają się w krwiożercze bestie. Załoga zostaje zmuszona do lądowania awaryjnego. Samolot zostaje niezwłocznie odizolowany i nikomu nie wolno go opuszczać. Ci, którym udało się uniknąć zakażenia, m.in. Shilah Washington (Noree Victoria) i tragarz Ed Ramirez (Ignacio Serricchio), rozpoczynają dramatyczną walkę o przetrwanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)