Kung Fu: Pilot (1)

Kung Fu: Pilot (1)

serial sensacyjny USA 2021   od 16 lat
Występują:Olivia Liang, Kheng Hua Tan, Eddie Liu, Shannon Dang
Reżyseria:Hanelle M. Culpepper
W skrócie:Nicky Shen, młoda Amerykanka chińskiego pochodzenia, wraca do San Francisco. Orientuje, że w mieście władzę przejęli przestępcy. Panuje korupcja. Rodzice kobiety również pozostają na łasce triady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młoda Amerykanka pochodzenia chińskiego, Nicky Shen (Olivia Liang), przeżywa kryzys emocjonalny. Kobieta decyduje się porzucić college i wyruszyć w życiową podróż do odosobnionego klasztoru w Chinach, gdzie uczy się sztuk walki. Po powrocie do USA odkrywa, że jej rodzinne miasto zostało opanowane przez przestępców, z którymi nie walczą skorumpowani stróże prawa. W tej sytuacji Nicky postanawia wykorzystać swoje umiejętności, żeby chronić niewinnych ludzi. Jednocześnie kobieta kontynuuje poszukiwania zamachowca, który zabił jej mistrza, a teraz poluje też na nią.

W tym odcinku

Nicky Shen, młoda Amerykanka chińskiego pochodzenia, wraca do San Francisco z podróży po kraju przodków. Szybko się orientuje, że w mieście władzę przejęli przestępcy. Panuje także korupcja. Najgorsze jest jednak to, że również jej rodzice, Jin i Mei-Li, pozostają na łasce triady.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także