Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości: Zemsta sowy (7)

Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości: Zemsta sowy (7)

(Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness: Owl Be Back)

serial animowany USA 2011   od 7 lat
Reżyseria:Lane Lueras, Luther McLaurin
W skrócie:Po wykonuje jeden z siedmiu niemożliwych ciosów - powietrzny młot. Dowiaduje się, że największy wojownik w Dolinie Spokoju zawsze jest zły. Obecnie najpotężniejszym wojownikiem jest Po.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 27 października
dziś
8:20 Nickelodeon

Opis

Dalsze przygody niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu. Po powstrzymaniu dwóch niezwykle niebezpiecznych złoczyńców, którzy chcieli zawładnąć światem, w Dolinie Spokoju nastał względny porządek. Po, wielbiciel wszelkich smakołyków, wraz z Mistrzem Shifu oraz przyjaciółmi, zwanymi Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, mieszka w świątyni. Na co dzień doskonali swoją znajomość kung-fu oraz chroni mieszkańców wioski przed różnymi niebezpieczeństwami.

W tym odcinku

Po wykonuje jeden z siedmiu niemożliwych ciosów, powietrzny młot. Dowiaduje się, że największy wojownik w Dolinie Spokoju zawsze stawał się zły. Wkrótce miś panda nabiera przekonania, że on też powoli zaczyna stawać się złoczyńcą. Aby chronić przyjaciół i mieszkańców wioski, postanawia ją opuścić. Wkrótce spotyka na swojej drodze sowę Fenghuang, która przed laty była najsilniejszym przedstawicielem poprzedniej Potężnej Piątki. Gdy poznaje jej niecne plany, postanawia ją powstrzymać.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także