Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (9)

(Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness: Hometown Hero)

serial animowany USA 2011   od 7 lat
Reżyseria:Lane Lueras, Luther McLaurin
W skrócie:Modliszka wraca do rodzinnego miasta. Towarzyszy mu Po. Okazuje się, że przyjaciel okłamał swoich bliskich i ogłosił się Smoczym Wojownikiem. Panda zgadza się kontynuować mistyfikację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu. Po powstrzymaniu dwóch niezwykle niebezpiecznych złoczyńców, którzy chcieli zawładnąć światem, w Dolinie Spokoju nastał względny porządek. Po, wielbiciel wszelkich smakołyków, wraz z Mistrzem Shifu oraz przyjaciółmi, zwanymi Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, mieszka w świątyni. Na co dzień doskonali swoją znajomość kung-fu oraz chroni mieszkańców wioski przed różnymi niebezpieczeństwami.

W tym odcinku

Modliszka otrzymuje list z rodzinnego miasta z wezwaniem od byłej narzeczonej. Przekonuje przyjaciół, że musi udać się w wyprawę sam, ale mistrz Shifu nakazuje Po śledzić go. Po dotarciu na miejsce panda orientuje się, że jego towarzysz okłamał swoich bliskich i ogłosił się Smoczym Wojownikiem. Zgadza się jednak pomóc mu i kontynuować mistyfikację. Wkrótce ich plany się komplikują.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także