Kung Fu 2: The Bell (3)

Kung Fu 2: The Bell (3)

serial sensacyjny USA 2022   od 16 lat
Występują:Olivia Liang, Kheng Hua Tan, Eddie Liu, Shannon Dang
Reżyseria:Winnifred Jong
W skrócie:Po wpadce Nicky postanawia opracować nowy plan, który ma jej pomóc w pokonaniu Russella Tana. Dziewczyna próbuje też dowiedzieć się, co knuje Kerwin, który podobno znów wrócił do gry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy młodej Amerykanki pochodzenia chińskiego, Nicky Shen (Olivia Liang). Przeżywająca kryzys emocjonalny kobieta zdecydowała się porzucić college i wyruszyć w życiową podróż do odosobnionego klasztoru w Chinach, gdzie uczyła się sztuk walki. Po powrocie do USA odkryła, że jej rodzinne miasto zostało opanowane przez przestępców, z którymi nie walczą skorumpowani stróże prawa. W tej sytuacji Nicky wykorzystuje swoje umiejętności, żeby chronić niewinnych ludzi. Jednocześnie kobieta kontynuuje poszukiwania zamachowca, który zabił jej mentorkę, a teraz poluje też na nią.

W tym odcinku

Po bolesnej wpadce Nicky postanawia opracować nowy plan, który ma jej pomóc w pokonaniu Russella Tana (Kee Chan). Dziewczyna próbuje też dowiedzieć się, co knuje Kerwin (Ludi Lin), który podobno znów wrócił do gry. Jin proponuje dawnemu znajomemu pomoc w ośrodku Chinatown Arts Collective. Ostatecznie drużyna postanawia pomieszać szyki Russellowi Tanowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także