Kudłaty i Scooby-Doo na tropie (13)

(Shaggy & Scooby-Doo: Get a Clue!)

serial animowany USA   od 7 lat
W skrócie:Kudłaty nagrał z ukrycia ich robota w kuchni. Wraz ze Scooby- Doo odkryli też pewnego gryzonia. Mysz zjadła chrupkę super- prędkości, więc złapanie jej będzie trudne. Muszą ją upolować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kudłaty otrzymuje spadek po swoim zamożnym wuju Albercie. Kiedy wraz ze Scooby-Doo wprowadza się do nowego apartamentu, czeka ich obu niespodzianka. Przekonują się, że odziedziczyli nie tylko bogactwo, ale też sekretne laboratorium. Znajdują się w nim przedmioty, które umożliwiają niewyobrażalne przeobrażenia. Tymczasem okazuje się, że wuj Albert zaginął, a ich przeciwnikiem jest przebiegły dr Phineus Phibes. Kudłaty i Scooby-Doo ruszają do akcji, a ponieważ obaj nie grzeszą odwagą, będą potrzebowali pomocy niezawodnych przyjaciół: Freda, Velmy i Daphne.

W tym odcinku

Kudłaty nagrał z ukrycia, co ich robot robił minionej nocy w kuchni. Wraz ze Scooby-Doo odkryli przy okazji pewnego gryzonia w akcji. Mysz zjadła chrupkę super-prędkości, więc złapanie jej będzie bardzo trudne. Kudłaty i Scooby-Doo muszą ją jak najszybciej upolować zanim gryzoń odnajdzie ich zapasy. Rozpoczyna się szalony pościg po całym mieszkaniu, który przerywa wuj Albert, który powiadamia ich o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Okazuje się, że demoniczny dr Phineus Phibes wezwał do siebie największych kryminalistów na świecie.