Kuchnia na Maksa (1/20)

Kuchnia na Maksa (1/20)

(Kuchnia)

serial komediowy Rosja 2012   od 12 lat
Występują:Dmitrij Nazarow, Dmitrij Nagijew, Mark Bogatyriew, Jelena Podkaminskaja
W skrócie:Kucharz Max przyjeżdża do Moskwy w poszukiwaniu pracy. Gdy zostaje zatrudniony w jednej z najlepszych restauracji w mieście, nie może uwierzyć w swoje szczęście. Niestety szybko się rozczarowuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawny serial komediowy, którego akcja skupia się na pracy szalonych kucharzy jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Do załogi dołącza młody entuzjasta gotowania - Max. Chłopak marzy, by w przyszłości zostać najlepszym szefem kuchni. Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Max to także mistrz wpadek i zabawnych sytuacji, wnoszących do serialu mnóstwo zabawy i dobrego humoru.

W tym odcinku

Młody kucharz Max przyjeżdża do Moskwy w poszukiwaniu pracy. Gdy zostaje zatrudniony w jednej z najlepszych restauracji w mieście, nie może uwierzyć w swoje szczęście. Niestety szybko się rozczarowuje. Już pierwszego dnia wybuchowy szef i zastraszeni pracownicy dają mu się we znaki. By stać się częścią zespołu, Max będzie musiał wykazać się czymś więcej, niż tylko talentem kulinarnym.

Występują (pokaż wszystkich)