Kuchenne rewolucje: Wrocław - Nie Ma jak u Mamy (9)
| W skrócie: | Wielu mieszkańców Wrocławia na co dzień stołuje się blisko miejsca pracy czy zamieszkania. Do takich miejsc należy Nie Ma jak u Mamy. Restaurację prowadzą Paulina i Grzegorz. Potrzebują jednak pomocy. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 6 grudnia za 10 dni |
6:50 | TVN (z napisami) |
Opis
Królowa polskiej gastronomii już od trzynastu lat udowadnia, że zasługuje na swoje miano, nie bojąc się podejmowania wyzwań i ratując upadające biznesy. W tym sezonie Magda Gessler zaprowadzi wiosenne porządki m.in. w Mielcu, Wrocławiu czy Witnicy. Pomocy nie odmówi również restauracji bałkańskiej w Grodzisku Wielkopolskim oraz lokalom w Komornikach, Kielcach i Trzcielu. Okaże się, czy kuchenne rewolucje przyniosą wszystkim upragniony sukces.
Wielu mieszkańców Wrocławia na co dzień stołuje się blisko miejsca pracy czy zamieszkania. Do takich miejsc należy Nie Ma jak u Mamy. Restaurację prowadzą Paulina i Grzegorz. Przejęli ten biznes razem z nazwą, menu oraz załogą. W kuchni zatrudniają pięć pań z Ukrainy, które uparcie trzymają się swoich przyzwyczajeń. Jakość dań pozostawia wiele do życzenia, ale właściciele obawiają się zwrócić personelowi uwagę. Co więcej, unikają przebywania w lokalu, żeby się nie denerwować. Paulina opiekuje się dwójką małych dzieci. Oczekuje, że mąż weźmie sprawy we własne ręce, stając się prawdziwym, stanowczym szefem. Do tego potrzebna jest jednak rewolucja poprowadzona przez Magdę Gessler.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Magda Gessler
gospodarz
Zobacz także
- Kuchenne rewolucje: Lubin, Restauracja Rodzinna (5/14) - program rozrywkowy - dziś, 26 listopada 12:50
- Kuchenne rewolucje (6/12) - program rozrywkowy - dziś, 26 listopada 13:45
- Kuchenne rewolucje (1/15) - program rozrywkowy - dziś, 26 listopada 14:45 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (11/14) - program rozrywkowy - dziś, 26 listopada 18:00
- Kuchenne rewolucje (6/15) - program rozrywkowy - dziś, 26 listopada 18:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje (1/13) - program rozrywkowy - dziś, 26 listopada 19:50 i 1 późniejsza emisja
- Kuchenne rewolucje: Kraków - Voila (1/13) - program rozrywkowy - czwartek, 27 listopada 6:50
- Kuchenne rewolucje: Lublin, Pizzeria Vicenti (9/13) - program rozrywkowy - czwartek, 27 listopada 11:40
- Kuchenne rewolucje: Toruń, Italian House (6/14) - program rozrywkowy - czwartek, 27 listopada 12:50
- Kuchenne rewolucje (7/12) - program rozrywkowy - czwartek, 27 listopada 13:45
