Kuchenne rewolucje: Wałcz, Blue Moon (6)

Kuchenne rewolucje: Wałcz, Blue Moon (6)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:W Wałczu Andrzej otworzył restaurację Blue Moon. Wystrój wnętrza stworzył projektant, a właściciel zainwestował w najlepszych pracowników. Mimo tych starań w lokalu wciąż nie ma gości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 15 listopada
pojutrze
6:20 TVN

Opis

Podczas swoich podróży po Polsce Magda Gessler zdążyła poznać setki właścicieli i odwiedzić upadające restauracje, którym pomogła wrócić do czasów świetności. Ekspertka nieraz mierzyła się z trudnymi metamorfozami. W czternastym sezonie programu wyrusza po raz kolejny, by zrewolucjonizować rodzimą gastronomię.

Wałcz to nieduże, ale malowniczo położone nad jeziorem miasteczko, które może pochwalić się Centralnym Ośrodkiem Sportu, z Ośrodkiem Przygotowań Olimpijskich. W samym centrum, w podziemiach niepozornego pawilonu, Andrzej otworzył restaurację Blue Moon. Wystrój wnętrza stworzył projektant, właściciel zainwestował w najlepszych pracowników, uczył go kucharz sprowadzony z Poznania. Mimo to w lokalu brakuje gości. Blue Moon ma również problemy z personelem, który wciąż się zwalnia, przez co Andrzej musi gotować samodzielnie. Obecnie żona i syn mężczyzny finansują niedochodowy interes z zysków swoich firm. Z powodu kłopotów właściciel stał się bardziej niecierpliwy oraz nerwowy, co ma wpływ na jego relacje z pracownikami.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także