Kuchenne rewolucje: Tarnowskie Góry, restauracja Ania z Zielonego Wzgórza (5)

Kuchenne rewolucje: Tarnowskie Góry, restauracja Ania z Zielonego Wzgórza (5)

program rozrywkowy Polska 2011   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler odwiedza restaurację 'Ania z Zielonego Wzgórza' w Tarnowskich Górach. Jak zwykle wprowadza zmiany, które mają poprawić funkcjonowanie lokalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Czwarta edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Kolejnym przystankiem podróży Magdy Gessler jest restauracja "Ania z Zielonego Wzgórza" w Tarnowskich Górach. Lokal oferuje urozmaiconą kuchnię. Organizowane w nim są również przyjęcia i spotkania biznesowe. Prowadząca program obejmuje funkcje szefa, analizuje błędy popełniane przez właścicieli i pracowników. Potem wprowadza zmiany, które mają sprawić, że kulinarny biznes będzie prosperował lepiej.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także