Kuchenne rewolucje: Świdwin, restauracja Zamkowa (9)

Kuchenne rewolucje: Świdwin, restauracja Zamkowa (9)

program rozrywkowy Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Pani Ania ze Świdwina otworzyła restaurację w XIV-wiecznym krzyżackim zajeździe. Od 5 lat zmaga się z brakiem indywidualnych klientów. W końcu pani Ania wzywa na pomoc Magdę Gessler.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Druga edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Pani Ania ze Świdnina wynajęła od gminy miejsce, które w XIV wieku było krzyżacką zajezdnią. Tam otworzyła restaurację. Przez kolejnych 5 lat zmagała się z brakiem indywidualnych klientów. Przyjaciółka Ani, lokalna artystka, wiele razy sugerowała właścicielce, jakie zmiany powinna przeprowadzić w swoim lokalu. W końcu wezwała na pomoc Magdę Gessler. Jednak restauratorka nie jest do końca pewna szczerych intencji artystki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także